SÁDROKARTON ATYPICKÝCH TVARŮ

24172827_372110806565072_569164359040046Sádrokarton představuje vynikající materiál pro řešení suché stavby. Je vhodný pro rekonstrukce podkrovních prostor, v úpravách interiéru budováním příček, úpravě podhledů nebo jako dekorativní stavební doplněk. Realizovaný stavební prvek má dokonale rovný povrch, který je možné dál okamžitě upravit malováním, tapetováním nebo dalšími běžnými úpravami. Desky je možné řezat i frézovat. Pro úpravu členitého interiéru, při realizaci složitých stavebních prvků nebo rekonstrukci historických objektů vám tak dává jedinečnou možnost výrazně snadněji a přesněji napodobit žádaný tvar. Sádrokarton se skvěle hodí v náročném prostoru pod schodištěm nebo okolo komínů, oken, u šikmin střech. V malých i velkých plochách můžete zcela přesně vytvarovat žádaný tvar. Bez složitých úprav dokonale přizpůsobíte materiál místu.

Sádrokarton vám umožní snadno a rychle realizovat i náročné interiérové úpravy.

 

SVĚTELNÉ RAMPY ZE SÁDROKARTONU

Velmi zajímavou úpravou interiéru jsou světelné rampy. Hladký a elegantní podhled v sobě skrývá zabudované světelné zdroje - nejčastěji LED žárovky nebo reflektory. LED technologie v tomto směru nebývale podtrhuje a umocňuje designové řešení. Zdroje vydávají příjemné světlo z přirozeného spektra bílé barvy. LED však podle zpracování dovoluje i stmívání nebo variaci více barev. Zdroje je možné natáčet a měnit intenzitu i směr osvětlení. Úsporné zdroje vynikají vysokou odolností a navíc nezatěžují provoz dalšími náklady na energie.

49864086_604003473375803_423487293393312Sádrokarton v tomto ohledu představuje skvělý materiál, který je lehký, nezatíží konstrukci stavby a ani při montáži nevyžaduje složitá technická řešení. Hladké desky je možné řezat nebo frézovat. Klasický obdélník či čtverec tak můžete nahradit i dalšími mnohem složitějšími nebo zdobnějšími tvary. Instalace světel má dostatečný prostor, v případě poruch nebo výměny máte opět zajištěný snadný přístup. Jakékoli pozdější úpravy od malování, tapetování po instalaci technických doplňků probíhají bez problémů a omezení.

Světelné rampy vytvoří elegantní a originální dominantu v prostoru kuchyně, nad jídelním stolem, v obývacím pokoji. Jsou zajímavým řešením i ve veřejných prostorech baru, lobby nebo recepce. Nebojte se náročných technických řešení. Světelnou instalaci společně se zajímavým stavebním designem můžete realizovat malou investicí a v krátkém časovém horizontu.

.

 

PREFABRIKÁTY ZE SÁDROKARTONU

Sádrokarton je v mnoha případech ideálním materiálem pro úpravu interiéru. Klasické příčky a rozdělení velké místnosti, změna dispozic a využití prostoru nemusí být spojena s náročnou stavební prací. Lehké desky se dají přesně rozměrově upravit předem. Na dané ploše se pak snadno a rychle instalují. Suchá stavba nezatěžuje vysokou prašností ani hlukem, neomezuje dlouhodobě užívání prostoru. Navíc ihned po instalaci je možné dokonale rovinnou plochu malovat, tapetovat či dál upravovat.

Sádrokarton má dobré zvukové i tepelné izolační vlastnosti. Je vhodný pro vytvoření příček, ale i podhledů při rekonstrukci podkroví. Nabízí možnost frézování i řezání, je tedy zajímavým designovým prvkem i v realizaci zdobných doplňků.

Prefabrikáty ze sádrokartonu ještě více zvyšují užitnost materiálu a rychlost jeho instalace. Stavební firma může podle návrhu rozčlenit jednotlivé plochy a vybírat již upravené desky o různé šíři. Ušetřete čas i investici do složitých řešení nebo úprav. Prefabrikáty ze sádrokartonu dokáží vyhovět i velmi náročným tvarům a řešením.

Připravíme pro vás sádrokarton přesně podle požadavků. Disponujeme plně vybavenou dílnou, která nám umožní realizovat i náročné úpravy. Při výrobě dbáme na kvalitní a pečlivé zpracování, jsme schopni pro vás zhotovit prefabrikáty ve velkém nákladu. Nevadí nám ani spolupráce v malém rozsahu. Dodáme vám kompletní upravený materiál společně se speciálními tmely pro pevnou a snadnou instalaci.

   


PROFILY ZE SÁDROKARTONU

Sádrokartony jsou velmi oblíbeným materiálem při rekonstrukcích nebo interiérových úpravách. Lehké desky garantují rychlou a snadnou instalaci. Suchá stavba sníží náklady a také urychlí průběh prací. Desky se instalují přímo na zeď nebo do jednoduché kovové konstrukce. Nezatíží základy a umožní přesné splnění nároků na vzhled interiéru. Sádrokartonem můžete řešit profily, zaoblené hrany, rohy, atypicky řešené členění interiéru nebo vstupy a okna tvarovaná do oblouku. Zdobné stavební prvky nemusí představovat náročnou řemeslnou práci navíc. Sádrokartony převezmou složité tvary a jednoduchou instalací vytvoří žádaný tvar s minimální prací a zátěží rozpočtu.

Profily ze sádrokartonu výrazně urychlí realizaci stavebních úprav a zadané práci také dodají skvělý trvalý vzhled. Plocha desky umožňuje ihned po instalaci úpravy malováním, tapetování nebo další běžné návazné práce. Za sádrokarton můžete umístit i elektro instalaci. Materiál se skvěle hodí pro montáž doplňkového osvětlení.

Při úpravě interiéru nemusíte zvažovat kompromisy. Profily ze sádrokartonu jsou finančně i časově výhodným řešením. Dlouhá životnost a trvale krásný vzhled vám pomůže proměnit jakýkoli interiér.

Jako jsou možností profilů ze sádrokartonu?

  • Obloukové profily ze sádrokartonu
  • Rovné profily ze sádrokartonu
  • Obrácené profily ze sádrokartonu
  • Jednostranné profily ze sádrokartonu


OHÝBANÝ SÁDROKARTON

Sádrokarton je obecně známým stavebním prvkem, který rychlým a dostupným způsobem řeší realizaci příček v interiéru, podhledy nebo obklady. Svou všestraností a lehkostí nachází uplatnění při rekonstrukci bytů i domů. Suchý způsob vedení instalace je příjemný pro minimální vznik prašnosti, odpadu i hluku. Sádrokarton je navíc možné kombinovat s izolačními materiály - příčkou můžete efektivně zvýšit odolnost vůči hluku, využít můžete i hydrogobní izolace a sádrokarton instalovat i v náročných prostorech koupelen nebo kuchyní.

Velikou výhodou je možnost upravit sádrokarton řezáním, frézováním, ale také ohýbáním. Upravené desky tak dokonale kopírují žádaný tvar i podklad. Točitá schodiště, klenuté stropy, výklenky se jindy řeší složitým stavebním postupem, který vyžaduje dobré řemeslné zvládnutí a také čas. Oproti tomu nabízí sádrokarton neméně kvalitní provedení ve zlomku času a nákladů.

Sádrokarton upravujeme podle zadání a přesného měření mimo stavbu. Při instalaci tak práce rychle navazuje, nedochází k prodlení ani k potřebnému času k vyschnutí materiálu. Vzniklá plocha je dokonale rovinná, ihned je možné navázat na další dekorační práce - malování, tapetování.

Sádrokarton vám můžeme doporučit pro téměř jakékoli změny a rekonstrukce v bytech i domech. Nemusíte se při návrhu cítit limitovaní složitostí nebo nákladností projektu. Sádrokarton vyhoví nárokům komfortního bydlení, je pevný a stálý. Nabízíme vám možnost upravit váš interiér přesně představ. Sádrokarton s oblibou využívají i designéři pro úpravu veřejných prostor restaurací, lobby hotelů, recepce a reprezentativních firemních prostor.

OBLOUKY ZE SÁDROKARTONU

Sádrokarton je ideální materiál pro úpravu a změnu dispozic interiérů. Suchý způsob stavby dává jedinečnou možnost rychle a bez velkých zásahů do provozu pozměnit velikost i členění místností, ale také stylově upravit podhledy, vyrovnat stěny nebo pracovat se zdobnými reliéfy.

Lehký a vzdušný sádrokarton se snadno instaluje, okamžitě vytváří dokonale rovinnou plochu, kterou je možné ihned upravit jakýmkoli běžným způsobem. Malování nebo tapetování nemusí předcházet úprava štukem ani dlouhé zasychání. Sádrokarton je možné frézovat, přesně řezat i strukturově zdobit. Veškeré práce je možné provádět v dílně mimo stavbu, samotná instalace pak probíhá na místě mnohem rychleji, jednodušeji a s minimálním odpadem.

Velmi oblíbeným stavebním prvkem jsou oblouky. Zajímavý tvar zvýrazní a oživí interiér s velkou variabilitou. Oblouky ze sádrokartonu můžou řešit vstupy do místností, ale také okna nebo části průhledů v interiéru. Elegantní křivka působí příjemně, inovuje klasické podoby vstupu, dodává jemnost a útulnost. Pomůže lépe zpracovat inspiraci různými světovými architektonickými styly.

Při práci není třeba dlouze a složitě řešit technický postup a materiál. Sádrokarton přesně naměříme a připravíme. Lepením prvku a následným zabroušením tmelu ve spárách pak okamžitě vzniká požadovaný profil. Sádrokarton nelimituje šířka ani výška stěn. Dokonale se přizpůsobí původnímu zdivu. Naváže beze stop a vytvoří přesný tvar podle zadání.

Nabízíme vám naše služby včetně letitých zkušeností s prací se sádrokartonem. Vybavená dílna nám umožňuje upravit a zpracovat materiál do libovolných tvarů a okamžitě instalovat ve vašem interiéru. Kdykoli se na nás můžete obrátit, rádi vám přiblížíme časovou i technickou náročnost zamýšleného projektu i cenovou kalkulaci. Sádrokarton můžeme doporučit pro rekonstrukce i opravy bytů včetně náročných prostor koupelen a kuchyní. Oblouky jsou oblíbeným prvkem v řešení interiéru restaurací, barů nebo jiných veřejných provozoven.

DESIGNOVÝ SÁDROKARTON

Při práci s návrhem interiéru vás nemusí omezovat náročnost provedení ani výška finanční investice. Pro řadu úprav je skvělým řešením sádrokarton, který umožní rychle, jednoduše a kreativně uzpůsobit interiér. Desky můžete využít pro realizaci podhledu, obložení stěn, ale i vyrovnání podlah. Snadno začleníte obloukové vstupy nebo výklenky, k dispozici je také velký výběr ve zpracování zdobného profilu.

Sádrokarton využívá velké výhody ve své lehkosti a tvárnosti. Materiál můžeme frézovat - tedy přesně na přání vytvoříme zdobné profily, reliéfy nebo dekorační prvky. Sádrokarton je možné ohýbat a ve zcela hladkých plochách instalovat od výklenků nebo členitých prostor. Upravit je možné šířku, výšku, tvar. Veškeré přípravné práce probíhají mimo stavbu. Ušetříme tím nejen váš čas, ale vyhneme se prašnosti, odpadu a při rekonstrukci minimalizujeme omezení v provozu nebo využívání prostor. Samotná instalace pak probíhá opět velmi rychle. Upravené desky lepíme nebo upevníme do speciální lehké konstrukce. Příčky i obklady vyhotovíme s rychlostí a naprostou přesností. Dotmelení spár vyžaduje minimum času. Upravená plocha pak nabízí okamžitou možnost dále pokračovat s malbou, tapetováním či jinou povrchovou úpravou.

Designový sádrokarton dodá vašemu interiéru zcela nový vzhled. Nebojte se a pracujte se svou kreativitou naplno. Veřejné prostory restaurací, barů, kaváren, ale i administrativní budovy můžete oživit jednoduše bez zásahů do konstrukce. Sádrokarton neomezí ani nepoškodí původní zdivo. Jednoduchá montáž jde ruku v ruce s případnou pozdější změnou nebo úpravou. Sádrokarton navíc můžeme efektivně kombinovat s izolací tepelnou, zvukovou i hydrofobní.

OBLOUKOVÉ PROFILY ZE SÁDROKARTONU

Sádrokarton je velmi praktický materiál, který dokáže zastoupit náročné stavební úpravy. Rovné velké desky jsou lehké, dobře izolují hluk i teplo. Instalace dovoluje přichycení přímo ke stávajícímu zdivu nebo konstrukci, využít je možné i lehký kovový rám. Sádrokarton se snadno řeže i profiluje. Využití nachází v rozdělení interiéru příčkami, v realizaci podhledů, ale také jako zdobný designový prvek.

Obloukové profily ze sádrokartonu nabízí efektní a rychlé řešení vstupu, oken nebo výklenků. Sádrokarton upravujeme mimo stavbu, instalace pak zabere minimum času. Výhodou je také suché provedení, kdy k montáži stačí speciální tmely. Přípravou velikosti a tvaru mimo stavbu odpadá také dodatečné broušení a pasování. Obloukové profily dodají interiéru originální vzdušný vzhled. Jsou příjemným doplňkem k moderně vybavenému prostoru. Dokáže také skvěle napodobit starší stavební styly. Sádrokarton nabízí rychlé a snadné řešení jinak řemeslně složitých tvarů. Po montáži je možné jej běžně upravit malováním, štukovou omítkou či jinou žádanou úpravou. Sádrokarton nezatíží konstrukci a garantuje dlouhodobý skvělý vzhled.

ROVNÉ PROFILY ZE SÁDROKARTONU

Sádrokarton nabízí efektivní a rychlé řešení rekonstrukce, úprav interiéru i designové práce. Lehký materiál se snadno instaluje tzv. suchou cestou. Při práci nevzniká téměř žádný odpad, realizace zatíží okolí minimální prašností i hlukem. Instalované části nemusí vysychat a je možné na ně ihned navázat dekoračními pracemi malováním, obklady a podobně. Sádrokartonové desky ani ve velké ploše nezatíží původní konstrukci. Instalují se přímo nebo do kovového lehkého rámu.

Rovné profily ze sádrokartonu jsou praktickým řešením nejen pro rychlé vedení stavby, ale také pro přesné zakončení rohů. Zejména ve členitém půdorysu, kolem vystupujícího komínu, výklenku nebo jiného stavebního prvku vzniká velké riziko odštípnutí ostré hrany. Sádrokarton v tomto směru vykazuje vysokou pevnost. Při poškození se snadno místo opraví běžným tmelem, silikonem nebo sádrou. Dokonale hladké a rovné hrany docílíte díky sádrokartonu také ve složitě řešených světelných rampách nebo zdobných podhledech. Využijte možnost jak efektivně pracovat s moderními materiály. Sádrokarton zastoupí realizace, které by si jinak vyžádaly složité řemeslné zhotovení. Ušetřete čas i náklady. Při plánování stavby nebo rekonstrukce se nenechte omezit náročnými postupy. Sádrokartonové profily zajistí perfektní vzhled se snadnou instalací.

OBRÁCENÉ PROFILY ZE SÁDROKARTONU

Sádrokarton patří mezi ideální stavební materiál. Snadná a rychlá montáž, široká variabilita a možnost úpravy předem výrazně zrychlí proces rekonstrukce nebo úpravy interiéru. Sádrokarton je lehký, nezatíží původní konstrukci. Může se lepit přímo na plochu nebo se montuje do upraveného kovového rámu. Dobré izolační vlastnosti podporuje dokonale rovinný povrch. Plochu desek můžete upravit frézováním i řezáním. Pracovat můžete s různou velikostí i tvarem desek, upravovat však lze i do hloubky - oblíbené je profilování nebo tvoření zdobných prvků vystupujících nad povrch. Pro členité místnosti s atypicky vedeným půdorysem, rekonstrukci půdních prostor se zkosenou střechou, zakrytí nevzhledné stěny, vytvoření příček nebo podhledů je sádrokarton naprosto ideálním řešením.

Sádrokarton umožňuje velmi snadno a rychle zpracovat i náročné požadavky. Klenuté vstupy, ostré rovné rohové lišty, bordury nebo stropní kazety nemusí představovat složitou řemeslnou práci a dlouhý čas přípravy. Dokážeme upravit sádrokarton přesně podle vašich představ a potřeb. Obrácené profily ze sádrokartonu výrazně zvýší estetickou podobu interiéru. Dodají mu originální ráz. Před instalací provedeme přesné zaměření a v naší dílně upravíme materiál podle požadavků. Zhotovené profily pak stačí instalovat, odpadá dodatečné broušení, zařezávání a jiné úpravy.

JEDNOSTRANNÉ PROFILY ZE SÁDROKARTONU

Sádrokarton je moderním materiálem, který dokáže zastoupit mnoho stavebních úprav. Na místo složitého řemeslného řešení, hrubé stavby, času pro zhotovení i vysychání můžete využít rychlejší a vzhledově stejně efektní variantu. Sádrokartonové desky je možné upravit předem. Ve vybavené dílně můžeme desky řezat na přesné požadované rozměry. Při instalaci pak odpadá dodatečná práce s úpravou, pracuje se s menší spotřebou tmelu na spáry. Okamžitě po instalaci pak můžete plochy upravit běžnými technikami malbou, tapetováním či podle představ.

Velkou předností je také možnost sádrokarton frézovat - upravit můžeme skosené hrany, ozdobné profily. Sádrokarton dokáže jednoduše vyřešit i náročné designérské prvky - světelné rampy, krytí stěn ve členitém půdorysu, ozdobné bordury nebo stropní kazety, klenuté vchody. Materiál najde široké využití nejen ve stavbě interiérových příček nebo při rekonstrukci podkroví. Inspirujte se galerii zhotovených stavebních úprav. Zajistíme pro vás dokonale upravený materiál pro drobné úpravy i náročné změny. Jednostranné profily ze sádrokartonu připravíme přesně podle dodaných rozměrů. Pomůžeme vám splnit si sen o bydlení. Ušetříme váš čas i finanční rozpočet.