Sádrokartonové šikminy

Sádrokarton nabízí řadu možností ve využití při rekonstrukci nebo úpravách interiéru. Materiál má velmi dobré zvukové a tepelné izolační vlastnosti. Navíc je velmi lehký, při montáži nezatíží konstrukci a je dobře manipulovatelný. Velkou výhodou je možnost upravit a přesně rozměrově uzpůsobit desky předem. Při instalaci na místě pak práce probíhají mnohem rychleji, odpadá pracnější tmelení a dodatečné zarovnávání. Sádrokarton představuje suchou techniku stavby. Při realizaci příček nebo úprav nevzniká nadbytečný odpad, nepráší se ani není třeba čekat na vyschnutí pojiv. Ihned po instalaci můžete navázat další úpravou povrchu běžnými technikami - malováním i tapetou nebo štukem.

Sádrokarton je skvělou variantou pro rekonstrukci podkrovních prostor. V kombinaci s dalšími izolačními materiály vytvoří kvalitní plochu, která dobře odvádí vlhkost, brání vzniku plísně. Sádrokarton je možné řezat a uzpůsobit i složitě členitému prostoru. Postup prací je rychlý a dokonale zachová i šikmé plochy. Dovolí snadno vsadit střešní okna nebo další stavební prvky.

Nabízíme vám přesné zaměření a přípravu materiálu pro jakýkoli účel rekonstrukce. Zajímavým doplňkem je také frézování, které umožní zapojit do stavby i složité dekorativní doplňky. Bordury, zdobné podhledy, ozdobné lemy oken nebo výklenky je možné zvládnout i s minimálním rozpočtem a bez složitých řemeslných úprav. Kdykoli se na nás obraťte. Seznámíme vás s postupem prací, odhadneme spotřebu materiálu a pomůžeme vám sestavit přesnou kalkulaci i pracovní plán. Pomůžeme vám splnit si sen o krásném bydlení bez velkých nákladů a časově náročné rekonstrukce.