Frézování sádrokartonu 

Nabízíme vám inovativní možnost stavební úpravy interiéru. Frézování sádrokartonu využívá pevné desky. Přesná technologie vedení nástroje dokáže připravit polotovary přesně podle zadání. Složité tvary, zdobné profily, dekorační stropní kazety, oblouky. Výsledkem frézování je dokonale upravený prvek, který se instaluje na požadované místo rychle a snadno. Při práci odpadají složité technické úpravy, práce s tmelem, broušení a likvidace prachu a odpadu.

Stavební prvky přesně na míru

Připravíme pro vás upravený polotovar přesně na míru. Ušetříme čas při postupu prací až o 70 %. Tím samozřejmě značně snížíme i váš rozpočet. Při plánování vzhledu a úprav interiéru nemusíte dělat kompromisy. A nemusíte se ani bát příliš složité a nákladné práce. Frézované sádrokartony jsou perfektním řešením.

Nabízíme vám možnost přípravy a dodání prefabrikátu včetně montáže, nebo pro vás zhotovíme požadované stavební prvky podle zadání. S instalací sádrokartonu brzy získáte dobrou zkušenost. Práce nevyžaduje pořízení nákladného vybavení nebo doplňkového materiálu.

Hlavními výhodami frézovaného sádrokartonu jsou:

  • přesná a rychlá montáž
  • rozměry a tvary přesně podle zadání
  • bez dodatečného tmelení a broušení, bez odpadu
  • dosažení velmi pracných tvarů a zdobení

Předností sádrokartonu je především jeho variabilita a tvárnost. Lehký a zároveň pevný materiál se dobře přenáší i instaluje. Jako podkladem stačí lehká hliníková konstrukce. Upevnit se však dá relativně na jakýkoli základ. Může zakrýt nerovinnou plochu zdi, překrýt technické části, vytvořit nové zdobné linie v podhledu. Na dokonale hladkou plochu se velmi dobe nanáší barvy. Drobné oděrky nebo poškození je možné rychle a snadno opravit bez viditelných známek. Lehký a pevný materiál zároveň zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci.

Frézování sádrokartonu je novinkou, která se rychle stává oblíbeným řešením stavebních firem. Ušetří čas s pracným vyhotovením složitých tvarů, výrazně sníží náklady na spotřebu materiálu i času. Výsledný efekt pak v mnohém předčí i velmi umně zhotovené realizace. Frézovaný sádrokarton vám doporučujeme ze zkušenosti vlastní i mnoha našich spokojených zákazníků.