Sádrokartonářské práce

Sádrokarton je velmi oblíbeným materiálem pro suché stavby. Nabízí rychlé a jednoduché úpravy dispozic interiéru. Nejčastěji se využívá pro realizaci příček, dekoračních stropů a stěn, ale také instalaci světelných panelů a ramp nebo garnýží.

Plocha desky nebo tvarované polotovary se instalují na lehké hliníkové konstrukce. Nabízí tak variabilní možnost úprav a práce se složitějšími profily. Sádrokarton je pevný, má dlouhou životnost. Velkou předností jsou také nízké pořizovací náklady a velmi snadná manipulace. Při práci vzniká minimální odpad. Dokonale rovinný povrch se dá snadno opravit, dobře se barví nebo zdobí dalšími dekoračními technikami.

Nevýhodou sádrokartonu je menší odolnost vůči vodě, ta se však dá upravit speciálními nátěry nebo voděodolnými fóliemi.

Ideální pro rekonstrukce a úpravy

Sádrokarton doporučujeme při rekonstrukci panelových bytů, ale i v rodinných domech. Moderní stavební materiál je dobře tvárný a dovolí vám snadno dosáhnout požadovaného tvaru nebo struktury. Další praktickou funkcí je využití jako tepelná a akustická izolace.

Rádi vám přiblížíme možnosti práce se sádrokartonem, náročnost a způsob provedení vámi zamýšlené stavební úpravy. Realizace provádíme na základě přesné dohody. Vždy dodržujeme sjednané termíny i ceny. Jednotlivé práce pečlivě řídíme tak, aby a sebe plynule navazovaly a předcházely tak prodlevám. Zajistíme pro vás kompletní přípravu, dovoz i instalaci materiálu.

Jednoduchá a rychlá instalace

Profily ze sádrokartonu nám dovolí volně tvarovat profily. Zdobné hrany, podhledy nebo stropní kazety výrazně oživí interiér bytu. Přidají navíc i zvukovou a tepelnou izolační vrstvu. Oblíbené jsou také obloukové profily ve vstupech do místností. S tvárným materiálem můžeme připravit i velmi pracné tvary. Bez ztráty času s tmelením a dodatečným broušením dokážeme u vás provét přesnou instalaci. Se sádrokartonem získáte jistotu dobře odvedené práce i vy. K instalaci není potřeba zajistit další materiál nebo zvláštní nákladné vybavení, s připravenými prefabrikáty můžete pracovat i sami. Nabízíme vám tak obě varianty. Úpravu materiálu přesně podle vašeho zadání nebo kompletní dodávku a instalaci za vás.

Sádrokarton je moderní stavební systém, který je velmi tvárný, přesný a nadčasový.

Specializujeme se na sádrokartonové konstrukce a veškerou suchou výstavbu. Doporučíme Vám nebo profesionálně provedeme montáž s materiály od renomovaných výrobců jako je Rigips, Knauf.

Mezi naší nabídku patří půdní vestavby, montáž příček, sádrokartonových a minerálních podhledů, včetně tepelné a akustické izolace

Ceník-motáže sádrokartonu

sádrokartonový strop od GKB 470 Kč/m²
sádrokartonové šikminy   od GKB 560 Kč/m²
sádrokartonová předstěna  od GKB 460 Kč/m²     
sádrokartové obklady instalací vody, plynu, atd. od GKB 300 -350 Kč/bm
SDK příčka W 111 (CW 50,75,100) od GKB  600 Kč/m²
SDK příčka W 112 (dvojitý záklop) - CW 50,75,100 od GKB  800 Kč/m²  

 

Montáž kazetových stropů           

montáž kazetových stropů  - dle výběru designu kazety  od  500 Kč/m² 

 

Ostatní sádrokartonářské práce

montáž zárubní 1.000 Kč/ks
obložení střešních oken  1.500 Kč/ks
motáž Alu rohů    od 65 Kč/bm
parozábrana  30 Kč/m²
montáž tepelné, hlukové izolace  50 Kč/m²  (jedna vrstva)
příplatek za práci z lešení   dle dohody
práce v hodinách 250 Kč/ hod

Ceny jsou uvedeny za GKB tzn. 12,5mm bílý sádrokarton. Ostatní varianty (do vlhkého prostředí, protipožární, akustické atd.) Vám rádi naceníme.

Výše uvedený ceník se může  lišit v závislosti na charakteru a množství požadovaných prací.

Ceny jsou uvedeny bez DPH vč. materiálu, není-li uvedeno jinak. Konečné ceny s Vámi projednáme osobně na Vaší stavbě dle požadavků.